A w Świnoujściu było tak...

     Tradycyjnie na początku grudnia Aikido Cuore - Kamil Starski gościł w Świnoujściu aikidoków zrzeszonych w Unii Aikido Kobayashi.


I tym razem w sobotę 9 grudnia frekwencja dopisała, ponad 70 pasjonatów aikido, zarówno dzieci jaki i młodzieży oraz dorosłych przyjechało nad morze spędzając wspólnie na tatami ponad 5 godzin treningu. Treningi poprowadzili Arkadiusz Jadczak sensei 5 dan i Andrzej Matusiak sensei 5 dan aikido wraz z Markiem Szelugiem sensei - jednym z pierwszych nauczycieli obu mistrzów na początku ich przygody z aikido - w sposób perfekcyjny z dostosowaniem technik do poziomu ćwiczących oraz łącząc w treningu tych zaawansowanych z początkującymi.

Aikidocy o różnym stopniu zaawansowania ze Szczecina, Bydgoszczy, Goleniowa, Stargardu i Poznania wraz z gospodarzami ze Świnoujścia stworzyli atmosferę, którą ciężko znaleźć poza Unią Aikido Kobayashi, a która sprawia, że spotkania aikido mają bardzo pozytywną energię dla wszystkich ćwiczących.

Wymiana doświadczeń na różnym poziomie zaawansowania, wspólne treningi wielu osób z różnych sekcji sprawia, że nasza organizacja rośnie w siłę z roku na rok i potwierdza słuszność takich spotkań.

Siłą organizacji są jej członkowie i właśnie tą siłę pokazaliście w sobotę w Świnoujściu! Dziękujemy Wam wszystkim uczestnikom tego wydarzenia, którzy pomimo chłodu dotarli tak licznie do Świnoujścia. 

Do zobaczenia za rok w co najmniej takim samym gronie!

Tekst: K. Starski. Fot.: M. Krawczyk

Podziel się